جستجو در مطالب سایت:

 

با حکم ابطحی صورت گرفت انتصاب 4 معاون دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

 

 

 

 

دکتر ابطحی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در احکام جداگانه انتصاب چهار معاون آموزشی، پژوهش، اداری و مالی و فرهنگی این دانشگاه را ابلاغ کرد.

به گزارش خبرنگار آنا،‌ بر اساس این احکام دکتر سیدمحمد مسعود شوشتریان به عنوان سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر فرشاد هاشمیان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری، دکتر میرمسعود فاطمی سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی و دکتر روح اله عسگری در سمت سرپرست معاونت اداری و مالی منصوب شدند.

در حکم رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران خطاب به معاونان آمده است:

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از ثمرات انقلاب اسلامی نقشی موثر در ارتقای آموزش عالی در کشور ایفا نموده است این مجموعه عظیم دانشگاهی تبلور شرکت مردمی در گسترش آموزش و تحقیقات کشور است که دانش آموختگان آن در پیشبرد آرمانهای جمهوری اسلامی بسیار موثر ظاهر شده اند. حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با بهره مندی از دانش و بینش اعضای هیات علمی مهد پرورش متخصصان و کارشناسان متعهد و کارآمد در حیطه پزشکی هستند.

با عنایت به مصوبه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تشکیل دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و ابلاغ نمودار سازمانی مربوطه، نظر به تعهد و تجربیات گرانقدر جنابعالی و با توجه به هماهنگی های انجام شده با معاون محترم علوم پزشکی دانشگاه ، به عنوان سرپرست معاونت در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران منصوب می شوید تا دانشگاه را در تحقق چشم اندازهای رفیع یاری فرمایید.

امید است با عنایت خداوند متعال و استفاده از کلیه ظرفیت های موجود، دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی سرآمد در حیطه علوم پزشکی در سطح منطقه و جهان گردد.

دکتر سید علی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران همچنین از زحمات و تلاش اساتید پیشکسوت آقایان دکتر سید مهدی رضایت در دوره تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی تهران و دکتر افشین حراجی در دوره تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دندانپزشکی تشکر و قدردانی کرد.

 

کل بازدید ها: 6,362,543 ☼ امروز: 1,970 ☼ دیروز: 3,296 ☼ این صفحه : 589 ☼ آنلاین: 6 جزئیات