جستجو در مطالب سایت:

 

وزارت علوم با دانشگاه آزاد اسلامی توافق کرد/ حدود 2 هزار رشته‌محل کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد تایید شد

 

 

 

وزارت علوم دانشگاه آزاد

 

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی از توافق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با مسئولان دانشگاه آزاد درباره بازگشت رشته‌های کارشناسی‌ارشد این دانشگاه در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد.

دکتر علیرضا منادی سفیدان جلسه امروز مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی، وزارت علوم و سازمان سنجش در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی را خوب و مثبت ارزیابی کرد و در این باره به خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: «در این جلسه دکتر فرهادی وزیر علوم، معاونان آموزشی و حقوقی وزارت علوم و دکتر خدایی رئیس سازمان سنجش حضور داشتند. نتیجه این جلسه بازگشت حدود 2 هزار رشته‌محل کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد اسلامی را رقم زد.»

او ادامه داد: «مباحث زیادی درباره رشته‎های دکتری و کارشناسی‌ارشد در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان شد. همچنین سه استادیار به دو استادیار تمام وقت و دو استادیار نیمه وقت در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تغییر کرد.»

منادی به نظر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در این باره اشاره کرد و گفت: «نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون آموزش از جریان‎های سیاسی مختلف مجلس کمک‌های‎ زیادی در این باره کردند و خوشبختانه توافق خوبی با مسئولان وزارت علوم انجام و نتیجه آن نیز از سوی این وزارت‌خانه اعلام می‌شود.»

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد همه مسئولان دو طرف، جلسه امروز را با رضایت و خرسندی پایان دادند.

 

کل بازدید ها: 6,289,849 ☼ امروز: 1,804 ☼ دیروز: 3,230 ☼ این صفحه : 227 ☼ آنلاین: 11 جزئیات