جستجو در مطالب سایت:

 

اعلام تاریخ و مکان برگزاری المپیاد متمرکز درون دانشگاهی دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

طی بخشنامه ای از سوی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به واحدهای مجری علوم پزشکی، زمان و مکان برگزاری المپیاد متمرکز درون دانشگاهی دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. 
 
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی- بر طبق این بخشنامه، این المپیاد در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه مورخ 27، 28 و 29 تیرماه 1395 در واحد نجف آباد برگزار می شود. 
 
قریب به چهارصد دانشجو از واحدهای مختلف مجری علوم پزشکی در سراسر کشور در این دوره از المپیاد ثبت نام کرده اند و با یکدیگر در 4 حیطه اصلی مدیریت نظام سلامت، تفکر علمی در علوم پایه، استدلال بالینی و فلسفه در پزشکی طبق حیطه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رقابت خواهند پرداخت. 
 
شایان ذکر است از اواخر سال گذشته تا کنون جلسات متعددی به طور مستمر با حضور نمایندگان واحدهای متقاضی و نیز دانشجویان در معاونت علوم پزشکی تشکیل و در این جلسات تجربیات مختلف واحدها تبادل گردیده، و برنامه ریزی های لازم انجام شده است؛ و در راستای توانمندسازی دانشجویان متقاضی، کلاس های آمادگی به صورت مجازی (در سراسر کشور توسط معاونت علوم پزشکی) و حضوری در واحدهای مختلف تشکیل گردیده است
کل بازدید ها: 6,546,718 ☼ امروز: 258 ☼ دیروز: 3,558 ☼ این صفحه : 145 ☼ آنلاین: 1 جزئیات